Next Level Ofis, Kızılırmak Mh. Eskişehir Yolu No:3 Çankaya, Ankara
Bizi Takip Edin :
Blog

Sektörümüzden Haber ve Duyurular

Big Data
30

Oca

Big Data büyük veri demektir. Arama motorlarından, araştırmalardan, makalelerden, sosyal medyadan, bloglardan, forumlardan, gözlemlerden ve daha birçok kaynaktan toplanan veriler anlaşılabilir ve işlenebilir hale getirilir

Blockchain Hacklenebilir Mi ?
18

Oca

İşlem kayıtlarını, eşler arası düğümler sayesinde birbirine bağlanan ağda “zincir” görevini gören ve verileri çeşitli veri tabanlarında saklayan bir yapıya sahiptir bu nedenle dijital defter de denilmektedir.

Siber Güvenlik Nedir?
05

Oca

Siber güvenlik; kötü niyetli kişiler ve yazılımlar tarafından yapılan saldırılardan sunucuları, mobil cihazları, elektronik sistemleri, bilgisayarları, ağları ve verileri koruma uygulamasıdır.

ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi)
29

Ara

ETBİS, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından, E-Ticaret sistemi üzerinden yapılan ticareti kayıt altına alma ve bu kayıtların istatiksel verilere dönüştürülmesi için kurulan bir sistemdir.

SSL Güvenlik Sertifikası Önemi Nedir ?
29

Ara

SSL Güvenlik Sertifikası web sitelerin de güvenli bir altyapı oluşturarak sitenize giren ziyaretçilerin ve sizin güvende olmanızı sağlar.

KVKK Nedir ?
29

Ara

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (kısaca KVKK), Türkiye'de kişisel verilerin korunmasını sağlamak ve gözetmek için kurulmuş olan düzenleyici ve denetleyici bir kurumdur. 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu 24 Mart 2016 tarihinde TBMM’de

Hazır E-Ticaret Paketi
24

Eki

Hazır e-ticaret paketleri yazılım şirketleri tarafından geliştirilen, internet üzerinden tüketicilere ürünleri sunarak kolay ve hızlı şekilde satışlarını gerçekleştirmek amacıyla yapılan yazılım altyapılarıdır.