Next Level Ofis, Kızılırmak Mh. Eskişehir Yolu No:3 Çankaya, Ankara
Bizi Takip Edin :
Dijital Pazarlama

Dijital Marka Hizmetleri

Dijital Marka Hizmetleri

Dijital Marka Hizmetleri- Kurumsal Kimlik Çalışmaları Nedir?
Kurumsal bir marka olmak için ilk adımlardan biri kurumsal kimlik oluşturmak olmalıdır. Kurumsal kimlik, pazarlamada bir kurum veya işletmenin kendini görsel öğelerle somut hale getirmesi ve imaj oluşturmasıdır. 
Kurumsal kimliğin birçok ögesi vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse; firmanın ürettiği ürünler ve ambalajları, firmalara ait tabelalar ve diğer çeşitli yönlendirme araçları, firmaların kurum içinde ve dışında kullandıkları antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, firma elemanlarına ait kartvizitler, firmalara ait kataloglar, reklamlar veya broşürler, ayrıca firmaların eğer var ise bayrakları ya da ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünleri firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.
Tabii ki bunun yanında, firmaların web siteleri ya da farklı dijital tanıtım yöntemleri de kurumsal kimlik çalışmalarının içinde yer alır. Logolar, renk şemaları kurumsal kimliğin oluşturulmasında etkilidir. Marka adınız, logonuz, sloganınız, kullandığınız yazı tipi ve karakteriniz bile markanızı tanıtır. 

 Kurumsal Kimlik Çalışmaları size ne sağlar?

  • Kitleler arasında akılda kalmanızı sağlar. 
  • Markalaşma sürecine katkı sağlar.
  • Kurumsal kimlik markanızı daha profesyonel ve iyi gösterir. 
  • Kurumsal kimlik çalışmaları markanın imzasıdır. Bu yüzden uygun seçilmedir.

Kurumsal kimlik kavramı görüldüğü üzere, bir firmanın tüm alanlardaki imajıyla ilgilenir. Bu yüzdendir ki firmanın aslında en önemli reklam aracıdır ve oluşturulmasında uzmanlarla çalışılmalı, hiçbir detay atlanmamalıdır. 

Veriweb Dijital Marka Hizmeti Nedir?
Veriweb Dijital Dönüşüm ve Yazılım Şirketi Olarak işletmenizi dijital dünyada kurumsal bir kimlik kazandırmak adına gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Dijital Marka Hizmetleri