Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Okuma Süresi: 3 dakika

Bayilerinizden bilgisayar, telefon ve tablet aracılığı ile size özel kurulan bir yazılım ile birlikte bankadan aldığınız sanal pos entegre edilerek kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir.

Kurulum Aşamaları Nedir?

Size özel hazırlanmış bir web sitesine Bayi Tahsilat Sistemi olan E-Tahsilat yazılımı kurulumu yapıldıktan sonra işletmeniz aracılığı ile çalışmak istediğiniz bankalara Sanal Pos Başvuru talebi iletilir.

Talep ilettiğimiz bankaların Sanal Pos birimleri size kurmuş olduğumuz yazılımı onaylamak için tekrar bir inceleme yapar. Sistem onaylandıktan sonra E-Tahsilat Yazılımıyla Kredi Kartı ile Tahsilat yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yönetici Ekranınız Nasıl Olacak?

E-Tahsilat Yazılımına size özel bir yönetici bilgileri tanımlanarak sistem ayarlarınızı, bayi ekleme çıkarma işlemlerinizi, kredi kartı taksit oranları belirleme, Sms ve E-Mail ile tahsilat ve gelişmiş rapor alma seçeneklerini yönetebilir duruma geleceksiniz. 

Veriweb E-Tahsilat Yazılımı Bayi Ekranı

Bayileriniz Sisteme Nasıl Erişebilir?

Bayileriniz ERP Kodu, Vergi Numarası, TC Kimlik Numarası, Telefon Numarası yada E-Mail adresi ile birlikte tanımlayacağınız bir şifre ile birlikte sisteme erişebilecektir.

Üyeliksiz Ödeme Alabilirmiyim?

Yönetici ekranınızın sistem ayarlarından Üyeliksiz Ödeme alma seçeneğini işaretleyerek Sisteme Üye olamasalar dahi kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

İşletmenize Faydası Nedir?

E-Tahsilat yazılımı ile birlikte bayileriniz ve onların alt bayileri sizin sanal poslarınızı kullanarak tahsilat yapacağından dolayı banka ve finans kuruluşlarında itibarınız artarcaktır.

Bayileriniz ekstra olarak kendi posları için bankalara ödedikleri yüksek komisyon oranlarından kurtulmuş olacaktır.

Bilgisayar, telefon ve tablet aracılığı ile 7 gün 24 saat açık bir tahsilat sistemi olacağından dolayı nakıt akışınızı hızlandıracaktır.

Tahsilat yapmak istediğiniz kişilere istediğiniz tutarı yazarak SMS ve E-Mail gönderebilir ve ödeme alabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemini Nasıl Edinebilirim?

Veriweb 12 Yıllık tecrübesi ile oluşturmuş olduğu ve halen 10 işletmenin günlük binlerce tahsilat yaptığı E-Tahsilat Yazılımını uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Demo sunumu ve daha detaylı bilgi için bizlere web sitemizde Canlı Destek, 0 850 255 77 55 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İnternet'te görüşmek üzere..

Güncellenme Tarihi: 30.09.2019

E-Tahsilat

E-Tahsilat yazılımı'nın Başarı hikayelerinde sizi de görmek isteriz!

E-Tahsilat yazılımını kullanan mutlu müşterilerimiz aylık tahsilat oranlarını %40 arttırmıştır. E-Tahsilat yazılımı standart pos ve mail order sistemlerin vermiş olduğu güvensizliği ortadan kaldırarak Bankanız ile Müşteriniz arasında güvenli bağlantı ile ödeme almanızı kolaylaştırır.

Detaylı Bilgi