Sanal pos nedir? Başvuru süreçleri nasıl?

Okuma Süresi: 3 dakika

Sanal Pos bankalar ve finans kuruluşları tarafından sunulan bir yazılım ile kredi kartı ve banka kartı ile online ödeme almanızı sağlayan bir teknolojidir.

E-Tahsilat yada E-Ticaret yapmak isteyen firmaların ödeme almasını büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Standart pos cihazlarının aksine internet erişimi olan her kişi ve kuruluş güvenli bir şekilde ödeme yapabilmektedir.

Sanal Pos Türkiye' de hizmet veren tüm bankalar tarafından sunulmaktadır.

Veriweb E-Ticaret Banka Logoları

Kimler Başvurabilir?

Başvuru için şahıs veya tüzel kişiliğe sahip bir işletme olmanız gerekmektedir.

Güvenli bir alt yapıda ve son teknoloji de hazırlanmış bir E-Ticaret yada E-Tahsilat yazılımını edinmeniz gerekmektedir.

Web siteniz de güvenlik sertifikası yüklenmiş ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi satışa hazır şekilde listelemiş olmanız gerekmektedir.

Şartları sağladıktan sonra Finans kuruluşunuza başvuru da bulunarak Sanal Pos hizmetini kullanabilirsiniz.

Kredi kartlarına taksit nasıl yapabilirim?

Tüm kartlara taksit seçeneği sunabilmek için müşterinizin kart markasına sahip olan Finans kuruluşundan Sanal Pos edinmeniz gerekmektedir.

Örnek vermek gerekise Akbank üzerinden alınan bir Sanal Pos ile İş Bankasının kredi kartı markası olan Maximum kartlara taksit yapamazsınız.

Nasıl Başlayacağım?

Veriweb Sanal Pos başvuru sürecinde ve İşletmenizin E-Ticaret alt yapısının kurulması aşamasında sizlere tüm desteği vermektedir.

https://veriweb.com.tr/online-islemler sayfamızdan Talep Formunu doldurduktan sonra Müşteri Temsilciniz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır.

Güncellenme Tarihi: 27.09.2019

E-Tahsilat

E-Tahsilat yazılımı'nın Başarı hikayelerinde sizi de görmek isteriz!

E-Tahsilat yazılımını kullanan mutlu müşterilerimiz aylık tahsilat oranlarını %40 arttırmıştır. E-Tahsilat yazılımı standart pos ve mail order sistemlerin vermiş olduğu güvensizliği ortadan kaldırarak Bankanız ile Müşteriniz arasında güvenli bağlantı ile ödeme almanızı kolaylaştırır.

Detaylı Bilgi